Sukcesy szóstoklasistów w tenisie stołowym 28.11.2016, 19:53

16 listopada 2016 roku w Woli Jachowej odbył się Gminny Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Strząbała z klasy VI A oraz Alicja Raczyńska z klasy VI B.

Dziewczynki zaprezentowały się doskonale i stosując zasady czystej gry pokonały wszystkie rywalki. Tym samym wywalczyły I miejsce. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych. Będzie ku temu okazja już niebawem, bowiem – jako zwyciężczynie zawodów gminnych – mogą reprezentować szkołę i gminę na zawodach powiatowych.

Bardzo dobrze spisali się również chłopcy. Bartosz Kondraciuk, Michał Gała oraz Karol Poniewierski z klasy VI B w Gminnym Drużynowym Turnieju w Tenisie Stołowym Chłopców, który odbył się w Woli Jachowej 17 listopada, wywalczyli III  miejsce.

Gratulujemy.

/ Marzena Pawlik, Waldemar Możdżonek/