Anioły są wśród nas - Dzień Babci i Dziadka 28.01.2017, 17:28

Chociaż  styczeń w tym roku jest wyjątkowo mroźnym i śnieżnym  miesiącem są w kalendarzu dwa takie dni,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie tych zacnych gości na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Jest to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w tym roku 24 stycznia.  Na wstępie uroczystości licznie przybyłych gości powitała ciepłymi słowami i życzeniami pani dyrektor. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami  przedstawiły  piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki oraz tańce. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Wnuczęta obdarowały także  swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami, kolorowe cukierkowe bukiety, zakładki oraz ukryte w szklanych słoikach ulubione cukierki. Cała uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze, a pani dyrektor już w tym dniu zaprosiła gości na inne szkolne uroczystości i imprezy. Przy wyjściu każdy mógł poczęstować się słodkim cukierkiem.

/Teresa Murawska/