Dzień Babci i Dziadka 25.01.2018, 16:22

Dziadziusiu kochany i Babciu kochana!

Bądźcie uśmiechnięci od samego rana.

Niech dla Was kwitną wszystkie kwiaty na ziemi.

Niech dla Was zawsze słoneczko się mieni.

Niech zdrowie przez cały rok z Wami będzie.

I mnóstwo miłości zawsze i wszędzie!

Takie życzenia wnuczęta skierowały do swoich Babć i Dziadków w dniu 24 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Górnie. Bardzo licznie przybyłych gości przywitał dyrektor – p. Stanisław Niestój, który złożył wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz zaprosił do wspólnego oglądania programu artystycznego przygotowanego przez ich wnuków.

Kiedy na widowni zasiedli już kochane Babcie i Dziadkowie, uczniowie z klas I-III zaprezentowali, przygotowany specjalnie na tę okazję, program artystyczny. Były piosenki i wierszyki o babciach i dziadkach oraz występy taneczne. Zaproszeni goście z dużym zainteresowaniem i nieskrywaną radością obejrzeli małych artystów.

Na zakończenie przedstawienia goście zostali obdarowani przez swoje pociechy upominkami. To był niezwykły dzień, pełen pozytywnych emocji i wzruszeń. Wszystkim przybyłym Babciom i Dziadkom serdecznie dziękujemy oraz życzymy dużo zdrowia i dalszego spełniania się w tej pięknej roli.

/Bożena Jaros/