Sportowe sukcesy uczniów naszej szkoły 24.02.2019, 20:40

12 lutego 2019 roku , w gminnych zawodach sportowych w piłkę siatkową dziewcząt reprezentacja naszej szkoły (uczennice z klasy III gimnazjum oraz klas VIII zajęły II miejsce na siedem startujących  zespołów  i zakwalifikowały sie do zawodów powiatowych. Nastepnego dnia, 13 lutego , odbyły się gminne zawody sportowe w piłkę siatkową chłopców. Nasz zespół, w skład którego weszli uczniowie z klasy III gimnazjum, klas VIII i VII , zajął III miejsce , na osiem drużyn.

15 lutrgo odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego, w którym Julia Pindral i Martyna Sikora  z klasy III gimnazjum  oraz Aleksandra Strząbała z klasy VIII a  zajęły II miejsce  i zakwalifikowały sie do półfinałów wojewódzkich SZS .

W dniach 21 - 22 lutego w hali sportowej w Bęczkowie odbyły się gminne turnieje minipiłki siatkowej dziewcząt i chłopców. Pierwszego dnia rywalizowały  ze sobą dziewczynki. Nasza żeńska reprezentacja w składzie : Wiktoria Kaleta, Oliwia Kasprzyk , Kinga Stokowiec , Karolina Tomczyk , Karina Wilkońska (wszystkie z klasy VIa) oraz Ania Krzysiek i Zuzia Witkowska z klasy VIb, rozegrała wspaniałe mecze  i wywalczyła II miejsce w gminie, zdobywając tytuł wicemistrzowski. Nastepnego dnia do gminnej rywalizacji przystąpili chłopcy. Drużynę SP Górno tworzyli: Damian Brela, Patryk Czaja, Kacper Kasprzyk, Kacper Sławeta, Mikołaj Sobieraj, Dawid Szubzda (wszyscy z klasy VIa) oraz Daniel Krawczyk z klasy VIb. Chłopcy nie dali szans swoim rywalom , wygrali wszystkie mecze  i zdobyli I miejsce w gminie.

Mistrzom i Wicemistrzyniom Gminy Górno serdecznie gratulujemy!!!.

/Marzena Pawlik, Waldemar Możdżonek/