Bal karnawałowy 2019 01.03.2019, 12:16

27 lutego 2019 r. na zakończenie karnawału w naszej szkole odbył się bal. Najwcześniej swoją zabawę rozpoczęli najmłodsi – dzieci z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych. Potem bawili się uczniowie klas I-III, a po południu klas IV-VII.

Dzieci młodsze wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko, nie sposób było zliczyć i wymienić te wszystkie postaci. Uśmiechy na twarzach świadczyły o tym, że uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli upominkami. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Na zakończenie uczestnicy zabawy udali się na tłustoczwartkowy (gdyż święto to wypadało w kalendarzu już następnego dnia)poczęstunekw postaci pączka, ufundowany ze środków Rady Rodziców. Wspaniała karnawałowa zabawa pozwoliła dzieciom i wychowawcom na spędzenie czasu w miłej atmosferze, przynosząc wiele radości i wytchnienia od nauki i pracy.

Bardzo dziękujemy właścicielom Delikatesów Centrum za przekazanie upominków na nagrody, a dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i udział w zabawie.

/Teresa Murawska/