DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2019 17.10.2019, 17:13

,,Wszystko, co wielkie, jest wielkie poprzez serce” –  słowa C.K. Norwida towarzyszyły Dniu Edukacji Narodowej, który w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Górnie obchodzono 16 października 2019 roku.

W tym dniu cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klas III – VIII. Nasi młodzi artyści przygotowali dla nauczycieli i pracowników szkoły program artystyczny,  poprzez który wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.

Recytacja wierszy, szkolne żarty oraz piękna oprawa muzyczna wywołały uśmiech i wzruszenie na twarzach zgromadzonych na widowni osób.

Za trud wkładany w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia podziękowania w stronę grona pedagogicznego skierował p. Grzegorz Niestój – dyrektor Szkoły Podstawowej w Górnie, życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy.

/Marzena Pawlik/