• zd1.gif
  • zd2.gif
  • zd3.gif
  • zd4.gif
  • zd5.gif
  • zd6.gif
  • zd7.gif
  • zd8.gif
  • zd9.gif
SZKOŁA PODSTAWOWA w GÓRNIE im. Janusza Korczaka
ul. Szkolna 1, 26-008 Górno, tel. 41 302 30 02, NIP 657-23-21-010

????WYRÓŻNIENIE???? w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: KARTKA WALENTYNKA wędruje do FILIPA MORAWSKIEGO z klasy 5b.

Gratulujemy ❣️❣️❣️

 

/Jolanta Gawęcka/

KONKURS STRAŻACKI 11.02.2024, 19:14

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach szkolnych Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. ????‍???? Do etapu gminnego zakwalifikowano prace: w kategorii przedszkola - Cypriana Rzepki i Oliwii Zarębskiej; klasy I-IV: Igi Rzepki i Jakuba Cedro; klasy V-VIII : Oskara Pakuły i Kuby Sierpińskiego. Dzieło Oliwii Zarębskiej w kategorii przedszkola oraz dzieło Oskara Pakuły w kategorii klasy V -VIII reprezentować będą Gminę Górno w eliminacjach wojewódzkich. Tematyka Konkursu obejmuje udział straży pożarnej w akcjach ratowniczo-gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwa specjalistycznego a także ćwiczeniach, szkoleniach, zawodach, działalności prewencyjnej, wychowawczej, kulturalnej, historycznej, itp. ????‍????Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców odbyło się 09.02.2024r. w GOK-u w Górnie. ????Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów! 

/Jolanta Gawęcka/

 

 

REKRUTACJA 10.02.2024, 10:24

KOMUNIKAT

 

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.  JANUSZA  KORCZAKA W GÓRNIE INFORMUJE,  ŻE  W  DNIACH 

19 LUTY 2024 ROKU – 08 marca 2024 ROKU

PROWADZONA BĘDZIE REKRUTACJA DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

ORAZ KLASY  I.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ WNIOSKI    DO POBRANIA  NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY www.spgorno.edu.pl (ZAKŁADKA „REKRUTACJA”).

 

WNIOSKI  SKŁADAMY  W  DNI  POWSZEDNIE  W  SIEDZIBIE  SZKOŁY.

 

 

 

Górne Nutki na wycieczce 03.02.2024, 20:29

Ależ to był udany dzień. W środę 30 stycznia dzieci z DZPiT Górne Nutki udały do Kielc na kręgle. Gra ta ostatnio to jeden z ulubionych sportów świata. . Dzieci bardzo aktywnie spędziły tam czas zdobywając kolejne punkty. Po intensywnym wysiłku fizycznym dzieci udały się do Mc Donald'sa na ulubione smakołyki. Należy dodać, że wyjazd był nagrodą za zdobycie I miejsca w VIII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

/Jolanta Gawęcka 
Izabela Wajs/