Komunikat 28.04.2021, 12:22

Zgodnie z kalendarzem szkolnym na  rok 2020 / 2021

dni 29 i 30 kwietnia 2021 roku są dniami wolnymi

od zajęć  dydaktycznych.

Zgodnie z decyzją  MEN,  z  dniem   4  maja  2021  roku  (wtorek)

dzieci klas I - III realizują  zajęcia stacjonarne.

Plan zajęć przekazują wychowawcy .

Świetlica pracuje w godzinach:   7.00-16.00.

Tegoroczne hasło to „Przejrzysty ojczysty. Przez młodomowę do współczesnej kultury”.

Pomimo trudności jakie stanowi wciąż trudna sytuacja epidemiczna w kraju udało się zrealizować wszystkie zaplanowane konkursy z okazji Tygodnia Kultury Języka. W dniach 15-19 marca w szkole we wszystkich klasach I-III oraz klasach 0A i 0B przeprowadzony został Konkurs Pięknego Czytania.

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu wiedzowego z zakresu bezpiecznej pracy oraz bezpiecznego przebywania w gospodarstwach rolnych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V-VIII. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach.

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału.

Opiekunem konkursu jest p. Ewa  Stępniak Społeczny Inspektor Pracy w SP w Górnie.

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, podczas którego prowadzone są akcje mające na celu promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Uczniowie klasy VII B zadbali o najbliższe otoczenie i je posprzątali. Zapraszam na fotorelację:

Wychowawczyni

J. Czernikiewicz - Fałdzińska