„Na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie,
drży powietrze po ich śmigłym zniku.
Wakacje, panie profesorze! Pora
czasowniki przez dni lata odmieniać!”

/J. Przyboś/

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbyło się 24 czerwca w trzech grupach: dla klas 1 – 3, Punktu Przedszkolnego i Oddziałów Przedszkolnych, klas 4 - 8. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice oraz zaproszeni goście. Nasi najmłodsi uczniowie zaprezentowali przygotowywane wcześniej tance oraz zaśpiewali wakacyjne piosenki. Młodsze dzieci pożegnały te, które idą już do pierwszej klasy. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody i upominki od rodziców. Rozdano także nagrody i wyróżnienia w nauce, sporcie, czytelnictwie, działalności artystycznej oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Rozstrzygnięty został szkolny konkurs o tytuł najlepszej klasy – w tym roku szkolnym otrzymuje go klasa 4.

Uczniowie klasy 2 pod opieką p. Joanny Czernikiewicz – Fadzińskiej zakończyli swój ogólnopolski projekt „Europa i ja”, projekt, w którym wzięło udział 998 placówek, 1955 nauczycieli i 25967 uczniów! Uczniowie wyszukiwali informacje i poznawali ciekawostki dotyczące Włoch w języku angielskim. Wszyscy zapowiadają, że z chęcią przystąpią do projektu w przyszłym roku i poznają kolejne europejskie państwo. Arrivederci!

/Joanna Czernikiweicz - Fałdzińska/

Komunikat 21.06.2022, 21:11

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku według następującego harmonogramu:

g. 9.00 – klasy 1 – 3

g. 12.00 – Punkt Przedszkolny, oddziały przedszkolne – grupy 0A, 0B, 0C

g. 15.00 – klasy 4 – 8.

Uczniów obowiązuje strój galowy.

Msza święta -  z udziałem biskupa Andrzeja Kalety - na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie sprawowana w niedzielę 26 czerwca o g. 10.00 w kościele parafialnym w Górnie.

Zakończył się kolejny międzynarodowy projekt
p. Joanny Czernikiewicz - Fałdzińskiej
 i uczniów klas piątych
 (grupa zaawansowana) pt. ‘Colorful world of English’
realizowany w ramach programu eTwinning.
Nadrzędnym celem projektu było zachęcenie uczniów
do nauki języka angielskiego
w inny, przyjazny sposób.
Dzięki działaniom projektowym uczniowie aktywnie ćwiczyli swój angielski,
 rozwijali kreatywność, odpowiedzialność i umiejętności technologiczne
poprzez
wykorzystanie różnych narzędzi.
Uczestnicy mieli możliwość poznania rówieśników
 z innych krajów i interakcji z nimi poprzez spotkania online,
rozwijali umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy:

/Joanna Czernikieiwcz - Fałdzińska/