"Cyberbezpieczna Szkoła" 03.03.2024, 17:56
W ramach I Gminnego Konkursu "Cyberbezpieczna Szkoła" uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górnie wykonali plakaty na temat cyberbezpieczeństwa. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Wpłynęły aż 32 prace. Wszystkie były bardzo ciekawe, oryginalne i estetycznie wykonane. Szkolna komisja miała duże trudności z wyborem najciekawszych prac. Ostatecznie dokonano wyboru następujących prac. Wśród uczniów klas I - III wybrano pracę Gabrieli Mochockiej z klasy IIIb a wśród uczniów klas IV - VIII wybrano pracę Jakuba Sierpińskiego z klasy VIIb.
Wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom gratulujemy.

/Dariusz Kwiecień/
1 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły pamiętali o Żołnierzach Wyklętych, którzy toczyli
nierówną walkę z komunistami o wolną Polskę. W audycji nadanej przez szkolny radiowęzeł
przypomnieli sylwetki Niezłomnych, m.in. rotmistrza Witolda Pileckiego oraz sanitariuszki Danuty
Siedzikówny „Inki”.
Następnie delegacje klas 4-8 pod przewodnictwem dyrektora szkoły Stanisława Grzegorza Niestója
złożyły wiązankę kwiatów oraz zapaliły znicz pod pomnikiem Pamięci Ofiar Pacyfikacji w Górnie.
Dyrektor szkoły, zwracając się do uczniów, zaapelował o pamięć dotyczącą wydarzeń związanych z
tragiczną historią II wojny światowej oraz antykomunistycznego podziemia po 1945 r. w Polsce.
W swojej przemowie nawiązał też do aktualnej sytuacji za naszą wschodnią granicą- walki
Ukraińców z Rosją.

/Renata Dostał/
ZAPYTANIE OFERTOWE 29.02.2024, 21:04

Numer sprawy: ZS.2301.1.2024

ZAPYTANIE CENOWE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górnie zwraca się z zapytaniem dotyczącym ceny poniższych artykułów .

Proszę podać ceny brutto z uwzględnieniem jednostki miary (sztuka, komplet itp.).

Ofertę prosimy przekazać najpóźniej do dnia 07 marca 2024 roku poprzez pocztę elektroniczną na adres:  spgorno@tlen.pl ( w temacie zapisać „oferta papiernicza-tonery”), ewentualnie za pośrednictwem poczty lub osobiście w sekretariacie szkoły.

Pod uwagę brane będą wyłącznie oferty dostarczone skutecznie do dnia 07.03.2024 roku.

Zamawiający zastrzega  sobie prawo do wyboru oferty w całości lub w atrakcyjnej cenowo I lub II części.

DO POBRANIA

????WYRÓŻNIENIE???? w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: KARTKA WALENTYNKA wędruje do FILIPA MORAWSKIEGO z klasy 5b.

Gratulujemy ❣️❣️❣️

/Jolanta Gawęcka/