23 marca 2018 r. odbył się Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego, zorganizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach.

16 marca 2018 r. w hali sportowej w Bęczkowie odbył się Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców. Drużyna reprezentująca SP Górno wystąpiła w składzie: Dawid Bielat, Jakub Borek, Jakub Sobieraj, Mikołaj Tosnowiec, Patryk Czaja, Kacper Kasprzyk oraz Piotr Pitek. Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Gratulujemy!

/Marzena Pawlik/

6 lutego 2018 r. w Bilczy odbył się Powiatowy Turniej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas piątych: Karina Wilkońska, Anna Krzysiek i Zuzanna Witkowska. Dziewczęta zajęły III miejsce i awansowały do półfinałów wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

/Marzena Pawlik/

W Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach odbyła się kolejna już edycja Dziecięcej Estrady Folkloru. Celem tego konkursu jest popularyzacja ludowego muzykowania, śpiewu, tańca i zwyczajów, charakterystycznych dla ziemi świętokrzyskiej oraz promocja amatorskiego ruchu dziecięcego i młodzieżowego.