Mikołajki 09.12.2017, 20:21

Słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie
Radości i śmiechu.

Na ten dzień czekają niecierpliwie wszystkie dzieci. Każde z nich chce spotkać tego wyjątkowego gościa, który – mimo wielu „obaw” najmłodszych – zawsze zjawia się na czas. Ubrany w piękny czerwony strój, dźwiga worki pełne prezentów i puka do drzwi naszej szkoły każdego roku w dniu 6 grudnia. To oczywiście Święty Mikołaj!

Tak też było i w tym roku. Święty Mikołaj przybył! Spotkał się z dziećmi od najmłodszych do najstarszych. Słuchał piosenek i wierszyków, które na to spotkanie przygotowywaliśmy od dawna. Wręczył prezenty, a widząc szczerą radość na twarzach obdarowanych nimi uczniów, zapewnił, że za rok pojawi się u nas znowu.

Święty Mikołaju, wszystkie dzieci naszej szkoły bardzo Ci dziękują za odwiedziny, za podarunki, za uśmiechy na naszych twarzach i radość w sercach. Obiecujemy być grzeczni przez cały rok. I już czekamy na następne spotkanie z Tobą.

Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Górnie

/Joanna Kobiec/