Zabawa choinkowa 2017 25.01.2017, 17:07

„W karnawale, w karnawale, wybieramy się na bale…”

W sobotę 21 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci z klas 0 – VI oraz Punktu Przedszkolnego.

23 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół w Górnie odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów, podsumowujące I semestr bieżącego roku szkolnego. Pozostając w świątecznym nastroju oraz nawiązując do tradycji kolędowania, zaprezentowano przybyłym Międzynarodowy Koncert Kolęd.

W tym roku już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Diecezjalnym Konkursie na Świętokrzyską Szopkę Bożonarodzeniową.

Chociaż  styczeń w tym roku jest wyjątkowo mroźnym i śnieżnym  miesiącem są w kalendarzu dwa takie dni,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie tych zacnych gości na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Jest to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.