Zabawa choinkowa 2017 25.01.2017, 17:07

„W karnawale, w karnawale, wybieramy się na bale…”

W sobotę 21 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci z klas 0 – VI oraz Punktu Przedszkolnego.

Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową  przyozdobioną w różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Karnawałowy wystrój wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę DJ. Dzieci przebrane w różnorakie stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. I w tym właśnie dniu w naszej szkole pojawili się piraci, rycerze, wróżki, księżniczki, motyle i inne postacie. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Było coś dla maluchów i dla starszych. Opiekunowie i DJ urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami i upominkami. Były nagrody za najciekawszy strój, najlepiej tańczącą parę, za tańce na gazecie i z balonami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek.

Dyrekcja, nauczyciele i rodzice dziękują właścicielom Delikatesów „Centrum” za słodycze i upominki dla dzieci.

/Teresa  Murawska/