Mikołajki 2018 07.12.2018, 19:42

Święty Mikołaj, gość zawsze mile oczekiwany przez wszystkich – małych i dużych, przebywał w naszej szkole całe dwa dni. Gdzieś w pobliżu „zaparkował” swój zaprzęg reniferów i wkrótce potem stanął w drzwiach naszej szkoły.

5 grudnia odwiedzał uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. Zostawiał podarki, prosząc o pomoc w ich rozdawaniu wychowawców lub samorządy klasowe. Zjawiał się osobiście, chętnie słuchając piosenek, wierszy czy oglądając prace plastyczne przygotowywane dla niego. I obdarowywał prezentami, serdecznością i ciepłem, mimo zimowej pory.

6 grudnia Mikołaj już od rana zjawił się w szkole gotów do odwiedzin u najmłodszych dzieci – tych z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych i klas I – III. Tańczył, śpiewał i cieszył się radością obdarowanych podarunkami maluchów.

Dziękujemy Ci, Święty Mikołaju! Jesteś u nas ZAWSZE mile widziany. Do zobaczenia za rok!

/Joanna Kobiec/