Szkolna zabawa karnawałowa 2018 03.02.2018, 19:21

W karnawale, w karnawale

Dzieci bawią się wspaniale,

W karnawale każdy chce

Tańczyć, śpiewać, bawić się.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Mali i duzi czekają okazji, aby się wspólnie bawić. Wspaniałą okazją ku temu jest zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę 3 lutego 2018 r. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale. Aby zabawa była naprawdę karnawałowa jej uczestnicy przygotowali ciekawe kostiumy i rekwizyty. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć motyle, biedronki, wróżki, księżniczki. Nie zabrakło też odważnych batmanów czy spidermanów. Ci, których strój był najciekawszy otrzymali nagrody, podobnie jak najlepiej tańczące pary. Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego dnia nie mogło zabraknąć. W przerwie uczniowie udali się na poczęstunek. Zabawa karnawałowa była udana, a na kolejne karnawałowe szaleństwo dzieci muszą czekać cały rok.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa udała się – serdecznie dziękujemy! Szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli Delikatesów Centrum, którzy byli fundatorami nagród.

/Teresa Murawska/