Native - speaker- - zajęcia z języka angielskiego 28.03.2013, 00:00

odyseja2.jpg W październiku i grudniu 2012 roku, w ramach projektu „Mała szkoła, wielka szansa”, odbyły się zajęcia z języka angielskiego, które były prowadzone przez native speakera.

Brali w nich udział uczniowie z klas IV – VI. Mieli oni okazję poznać bliżej kanadyjskie zwyczaje i tradycje oraz doskonalić umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Uczestnicy zajęć prowadzili ze sobą krótkie dialogi w tym języku, uzupełniali różnorodne karty pracy, korzystali z albumów i książek w języku angielskim oraz oglądali w wersji anglojęzycznej fragmenty filmu pt. „Gdzie jest Nemo”.

Finałem zajęć było przygotowanie przez uczniów prezentacji multimedialnej dotyczącej wybranego miejsca w Kanadzie.

/Zadanie 17 – Koło Redakcyjne/

KapitalLudzki_logo.jpg   sbr.jpg   EFS_logo.jpg

Projekt  współfinansowany  ze  środków  UE  w  ramach  Europejskiego  Funduszu  Społecznego.

Projekt  realizowany  na  podstawie  umowy  ze  Świętokrzyskim  Biurem  Rozwoju  Regionalnego.

(prezentacja do pobrania w przeglądarce GOOGLE CHROME)

prezentacja do pobrania