GÓRNE NUTKI NA ŚWIĘTYM KRZYŻU 17.09.2017, 17:45

16 września grupa dzieci z zespołu Górne Nutki z opiekunkami uczestniczyła w uroczystościach na Świętym Krzyżu. Reprezentowali gminę Górno na mszy świętej w intencji  rolników prezentując przygotowany na Dożynki Gminne swój wieniec oraz uczestnicząc w procesji z darami.  Modlitwie przewodniczył biskup Edward Białogłowski z Rzeszowa, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Rolników. Wraz z dziećmi w uroczystości uczestniczył wójt gminy p. Przemysław Łysak, przewodnicząca Rady Gminy p. Renata Mochocka oraz przedstawicielka Gminnego Ośrodka Kultury p. Monika Snopek.   Na zakończenie  uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na poczęstunek do klasztornego refektarza i jadłodajni gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości.

/Teresa Murawska/