Spotkanie z rękodziełem 06.03.2017, 17:46

W październiku odwiedziła grupę 0a i 0b mama naszej koleżanki Mai – p. Ania Tomak  oraz p. Grzegolec. Przedszkolaki nie tylko zapoznały się z różnymi wyrobami rękodzieła, ale miały też okazję własnoręcznie wykonać kolorowe kokardy, malować i ozdabiać słoiczki, wykonując lampiony. To były interesujące i ciekawie poprowadzone zajęcia. Dostarczyły dzieciom wiele zadowolenia. Najlepiej świadczy o tym ich duże zaangażowanie w pracę oraz radość z własnych wytworów. Dziękujemy Paniom za wspaniale przeprowadzone zajęcia.

/Anna Satro/

Zajęcia kulinarne 06.03.2017, 17:16

Raz w miesiącu odbywają się w naszej grupie zajęcia kulinarne, w czasie których przygotowujemy z dziećmi różne smakowitości.

Grupy Oa i Ob udały się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni dla dorosłych. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki.  Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pani Halina  przeczytała dzieciom bajkę.

Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci przekazały pani bibliotekarce laurkę z podziękowaniem za oprowadzenie po świecie książki.

/Anna Satro/

W listopadowy poranek przybył do nas pan Tomasz Witkowski tata naszej koleżanki Amelki. Pan Tomek jest z zamiłowania muzykiem i ma swój własny zespół.