6 grudnia 2016 r. dzieci z Punktu Przedszkolnego od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały na dźwięk dzwoneczków  i przybycie Świętego Mikołaja.

Dzień Pluszowego Misia 03.12.2016, 16:11

25 listopada 2016 r. w Punkcie Przedszkolnym od rana panował wesoły nastrój. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami. Ten dzień pełen był uśmiechów oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z przyniesioną maskotką. Były tańce i śpiewy z miłymi przyjaciółmi. Na koniec zajęć dzieci wykonały kółek metodą origami misie, które zaprezentowały na wystawce dla rodziców.

To był dzień pełen miłych wrażeń.

/ Magdalena Piekarska/

Spotkanie z kucharzem 28.11.2016, 20:16

7 listopada 2016 r. miało miejsce spotkanie z tatą naszego kolego Adasia – panem Tomaszem Zapałą, który jest kucharzem. Te zajęcia kucharskie odbyły się w ramach realizacji programu „Owoce i warzywa w szkole”.

W tym roku po raz pierwszy ogłosiliśmy w naszym przedszkolu konkurs na KAPELUSZ PANI JESIENI. Spotkał się on z niesamowitym odzewem ze strony dzieci i rodziców, którzy wspólnie mieli wykonać kapelusz obecnej pory roku.