16 marca 2018 r. w hali sportowej w Bęczkowie odbył się Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców. Drużyna reprezentująca SP Górno wystąpiła w składzie: Dawid Bielat, Jakub Borek, Jakub Sobieraj, Mikołaj Tosnowiec, Patryk Czaja, Kacper Kasprzyk oraz Piotr Pitek. Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Gratulujemy!

6 lutego 2018 r. w Bilczy odbył się Powiatowy Turniej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas piątych: Karina Wilkońska, Anna Krzysiek i Zuzanna Witkowska. Dziewczęta zajęły III miejsce i awansowały do półfinałów wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

20 stycznia2018 r. nasz zespół brał udział w XVII Miechowskim Przeglądzie Pieśni Chóralnej Kolęd i Pastorałek. Tym razem do zespołu dołączyli członkowie Gminnej Orkiestry Dętej i swoja grą ubogacili oprawę muzyczną. Artystów w kategoriach: zespoły wokalno-instrumentalne, chóry dorośli i chóry dziecięce oceniało jury w składzie: prof. zw. dr Jerzy Kurcz, prof. dr hab. Wiesław Delimat oraz Walentyn Dubrowskij.

Także i tym razem Górne Nutki okazały się bezkonkurencyjne i zajęły pierwsze miejsce. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne ufundowane przez Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.

Po bardzo udanym występie na XI Świętokrzyskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kielcach, gdzie nasz zespół zajął III miejsce i otrzymał misję do Będzina, pełni optymizmu udaliśmy się do tego właśnie miasta, by uczestniczyć w II etapie Festiwalu.Jury przyznało naszym wspaniałym artystom w kategorii dziecięce zespoły folklorystyczne I MIEJSCE i nagrodę  ufundowaną przez Jego Ekscelencję Biskupa diecezji sosnowieckiej dra Grzegorza Kaszaka oraz nagrodę ufundowaną przez publiczność. Wyróżnienie i gratulacje dzieci odebrały z rąk tegoż biskupa.