ul. Szkolna 1, 26-008 Górno, tel. 41 302 30 02, NIP 657-23-21-010
28 listopada 2014r. grupa „0b” wybrała się do pobliskiego Ośrodka Zdrowia do gabinetu stomatologicznego, w którym swoich pacjentów przyjmuje lekarz – p. Piotr Rudzki.
Wyprawa ta miała na celu oswojenie dzieci z koniecznością odwiedzania gabinetu stomatologicznego, poznanie narzędzi niezbędnych w pracy dentysty i jego asystentki oraz przebiegu wizyty u lekarza dentysty. Nasze maluchy przypomniały sobie przy tej okazji, jak należy dbać o ząbki.
Na zakończenie pan doktor podziękował dzieciom za uwagę, wręczył małym gościom kolorowe naklejki i zachęcał do systematycznego mycia zębów i odwiedzania gabinetu lekarskiego. Przedszkolaki również podarowały lekarzowi przygotowany przez nich drobny upominek.
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie naszej grupy oraz przygotowane niespodzianki.
/Anna Satro/









