Dzień Drzewa 19.10.2021, 19:29

W ramach projektu „Ekologiczne Przedszkolaki” dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz Oddziałów Przedszkolnych 11 października 2021r., obchodziły Dzień Drzewa. Przedszkolaki dowiedziały się, jak ważne są drzewa w naszym życiu i  przyrodzie, zarówno dla ludzi i zwierząt, a także czystego powietrza. Każda grupa zasadziła swoje drzewo, zapewniając, iż będzie o nie należycie dbać. Dzieci z pomocą mam i babci, posprzątały również najbliższe otoczenie  z zalegających śmieci, pamiętając o ich segregowaniu. Składamy serdeczne podziękowania dla mam i babci Przedszkolaków, które włączyły się w pomoc przy tym przedsięwzięciu.

Magdalena Piekarska