MIŁOSZ KRZYSIEK - uczeń klasy VI został finalistą VIII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: p. Justyna Krzysiek.
MICHAŁ MAZURCZAK - uczeń klasy VIII został finalistą V Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych. Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: p. Wioletta Rubak.
Bardzo serdecznie gratulujemy!

W dniu 12 marca 2024 roku, na krytej pływalni FOKA w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w pływaniu. Uczennica klasy 3A Kornelia Cisak godnie reprezentowała naszą szkołę. Zawody zakończyły sie dla Niej wielkim sukcesem. W pierwszej konkurencji - stylem klasycznym, wywalczyła II miejsce, a w drugiej konkurencji - stylem dowolnym, IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

/Izabela Wajs/

W I Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej, który odbył się 9 listopada w Cedzynie, nasi
uczniowie odnieśli wspaniałe sukcesy:
- Julia Mika z klasy II A 2a zajęła III MIEJSCE w kategorii klas I-III
- Filip Morawski z klasy 5b zajął II MIEJSCE w kategorii klas IV-VIII.

Wielkie gratulacje! Brawo, Wy!