Czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych  zawitał do naszej szkoły.Podczas lekcji plastyki uczniowie klas 4 - 7 wykonali wiosenno- świateczne kompozycje.. Własnoręcznie skomponowane stroiki przyozdobiły szkolny kącik kreatywności. Uczniowie pomyśleli także  o swoich domach. Wianki na drzwi i dekoracje na stół bedą cieszyć oko...Wszystko prezentuje sie bardzo efektownie, barwnie i słonecznie.

/Jolanta Gawęcka/

22 marca w Szkole Podstawowej w Bęczkowie odbyło się podsumowanie  I Gminnego Konkursu  "Cyberbezpieczna szkoła". W uroczystości wzięła udział delegacja naszej szkoły  - uczniowie , nauczyciele  i wicedyrektor p. Hanna Pióro. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się  w realizację konkursowych zadań. Szkoła otrzymała zestaw gier planszowych, które zostały  przekazane do szkolnej świetlicy.

/Joanna Kobiec/

MIŁOSZ KRZYSIEK - uczeń klasy VI został finalistą VIII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: p. Justyna Krzysiek.
MICHAŁ MAZURCZAK - uczeń klasy VIII został finalistą V Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych. Nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: p. Wioletta Rubak.
Bardzo serdecznie gratulujemy!
W ramach 13. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin,
Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji” Szkoła
Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górnie uzyskała CERTYFIKAT
EDUKACYJNEJ DOSKONAŁOŚCI i ujęta została w rankingu najlepszych
szkół prowadzonych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego.